Enter your keyword

AKADEMİK EĞİTİMLERİMİZ

---

YDS Hazırlık ve Proficiency Kursları

Amaç, adayların YDS’de daha yüksek doğru sayısına ulaşacak şekilde İngilizce dili ile ilgili eksiklerini tamamlamaktır.

Birebir Özel Dersler

İngilizce eğitim süreci birçok kişi için farklılıklar gösterebiliyor, farklılıklara uyum sağlanmasını gerektirebiliyor. İster kişisel tercih, ister mecburi durumlar için size özel çözümler üretiriz.

Aile Birleşim Programı

İster grup olarak, ister teke tek programlarımızla sizi en kısa zamanda ve etkili şekilde sınava hazırlıyor, edinmeniz gereken becerileri en uygun ve güncel materyallerle sizlere sunuyoruz.

Yaz Okulları

9-25 Yaş aktiviteli yaz okulu programları öğrencilerimize hem unutulmaz bir yaz tatili, hem yoğun bir İngilizce pratiği hem de özgüven duygusu sağlıyor.

Kurumsal Eğitimler

Ayrıntı bilgi için bizi arayabilir, eğitim danışmanlarımız ile görüşebilirsiniz. Dilerseniz firmanızı ziyaret edebilir, amaçlarınıza uygun olan en kısa sürede çözüm önerilerimizi sunabiliriz.

Turizm İngilizcesi

Turizm ve Otelcilik sektöründe bulunanlar ve kariyerinde uluslararası anlamda profesyonel bir eğitim almak ve bunu belgelendirmek isteyen kişiler için gerçekleştirilen bir programdır.

Diğer Diller

Royal Academy, kazandığı tecrübe ile 10 yıldır İngilizce dışındaki birçok dilde eğitim vermeye devam etmektedir.

Yurtdışı Dil Eğitimleri

Dil eğitimi konusundaki tecrübemize dayanarak ihtiyaçlarınızı belirleyip size en uygun program, ülke ve şehre karar vermenizi sağlıyoruz.

Sınav İngilizcesi

YDS, PROFICIENCY, SAT, TOEFL, TOEIC, GMAT, IELTS, BULATS, FCE

WhatsApp WhatsApp Hattı